GMAT navržen s vašimi cíli v mysli
GMAT Prep

GMAT skóre

Vysoká GMAT (Graduate Management Přijímací zkoušky) skóre zlepší vaše šance na získání přijetí na začátek MBA postgraduální programy. Masterstudies GMAT testu prep je navržen tak, aby splnění vašich cílů. Každý rysem tohoto softwaru je navržen tak, aby vám pomůže zvýšit vaše výsledky v testech. My také, že naším cílem, aby se studovat na GMAT jednodušší, rychlejší a zábavnější. Získání nejvyšší skóre na GMAT zkoušky není jen o znalosti teorie za otázky, ale také o kombinaci studia s praxí. GMAT není jako jiné testy, protože váš úspěch na této zkoušky je výsledkem kombinovaného akademické pochopení a důsledné praxi. Statistiky ukazují, že znalost teorie je jen polovina bitvy o GMAT prep. Studenttests GMAT Prep bude řídit vaše praxe test, takže to je chytrá, časově efektivní a účinné.

GMAT otázky

Každá otázka praxe v Studenttests GMAT Prep je podrobné vysvětlení s ním spojené, které vám ukáže nejlepší přístup k otázce, stejně jako vysvětlení Správná odpověď je správná. Tato podrobná, konkrétní vysvětlení vám pomůže prohloubit vaše pochopení teorie naučil v knihách nebo ve třídě. Vysvětlení vám také pomůže zdokonalit vaše test-brát dovednosti tím, že ukazuje, jak myslet na GMAT.

Záruka vrácení peněz

Studenttests GMAT Prep je pro všechny GMAT testovací odběrateli, kteří usilují získat vyšší skóre. Zaručujeme zlepšení skóre testy, nebo vaše peníze zpět! Pokud vaše GMAT výsledky testů nezlepší po použití našeho softwaru, vrátíme Vám cenu softwaru.

Test Generator

Jsme si jisti, v prep programu Masterstudies GMAT pro řadu důvodů, jedním z nich je praktických testů Generator. Můžete vytvořit tolik, kolik z vašich vlastních testů osobní praxe, jak budete potřebovat.Vyberte obtížnost otázek, kategorie otázka, počet otázek a načasování, a prep software Masterstudies GMAT se postará o zbytek. Výběr z více než 5000 GMAT praktických otázek v naší databázi, zkušební generátor vám zajistí cílenou praxi pro lepší skóre. Nemusíte se přizpůsobit předem vyrobené, praktické testy cookie-cutter, naše praxe test generátor zajišťuje, že vaše praxe se přizpůsobí vašim potřebám a možnostem, aby co nejvíce z vašeho studia čas.

Počítačové adaptivní testování

Prep software Masterstudies GMAT také funguje jako CAT (Computer Adaptive test). Nejen, že můžete vytvořit nebývalé množství praktických testů výběrem výše uvedená kritéria obtížnosti, kategorie a čas, můžete také přistupovat ready-made, celovečerní příklad GMAT zkoušky online.Tyto praktické testy použít stejný adaptivní algoritmus skutečné GMAT test a je nejpřesnější způsob, jak předpovědět své skóre na skutečné zkoušky. Studenttests GMAT Prep vychází z neustále aktualizované a překalibrovat databázi skutečných GMAT otázek, které vám poskytne nejrealističtější zkušební zkušenosti.

Problémy Online praxe

Kromě on-line testy GMAT, tam jsou také problémy s on-line praxe v prep programu Masterstudies GMAT. Zde můžete přístup k některým z nejnáročnějších problémů, které mohou čelit na skutečné zkoušky GMAT, přípravou vám za nejhorší možný scénář. Problémy on-line praxe rozvíjet potřebné vyššího řádu myšlení, budete muset řešit nejtěžší GMAT otázky a získat své nejlepší skóre.

Charakteristickým znakem GMAT prep

Po celou dobu svého Studenttests GMAT Prep režimu, můžete sledovat svůj pokrok, aby se zkouška prep jednodušší. Charakteristickým znakem dobrého testu prep je správná rovnováha mezi teorií a praxí.Musíte se zavazuje konzistentní, přísnou praxe s cílem uspět v přípravě GMAT testu. Prep software Masterstudies GMAT je navržen tak, aby vám pomohou sledovat váš postup a získat motivaci, aby cvičení a usilování o vyšší skóre. Jste připraveni porazit GMAT a získat vážnou konkurenční výhodu v Master of Business Administration programu přijetí? Začínáme s Studenttests GMAT Prep ještě dnes a sledujte, jak vaše výsledky testů začne stoupat!Rychlý náhled na Studenttests GMAT Prep
Metriály k opakování
GMAT zběhlostSledujte své slabé stránky a oblasti pro zlepšení
ŽebříčkyPokračujte v úsilí a uvidíte, co všechno získáte
Studium
Schůzky
Cvičení
Testy
Související
Materiály
Videa
Vytvořte si jakékoli množství testů šitých na míru právě Vám z databáze více než 5500 praktických problémů
Vyberte obtížnější cvičení
Navrhnout individuální parametry testů
Procvičování se simulátorem testů
Vyhledávání
Indexy
Pojmy
Sledujte svůj pokrok s podrobným rozborem Vašich silných a slabých míst
Odborná způsobilost dle konkrétního
předmětu
Výkon
podle časových období
CAT (Computer Aided Test) Úvod
Výkon dle úrovně obtížnosti
Nástroje
Osnova GMAT testu
Generátor testů
Zdroj znalostí
Analytika

Zvolte si svůj plán pro Studenttests GMAT Prep

Ušetřete. Sleva 100$. Pouze 2 týdny

Bezplatná zkušební verze
/ 7 dní zdarma
13 setkání s kompletními instrukcemi ?
4 sessions
9 upravených simulací GMAT
testu v plném rozsahu ?
5500+ praktických příkladů s
vysvětlením ?
Pokročilé analytické nástroje ?
Adaptivní výuka
Technika ?
Procvičování GMAT pro Vás na míru ?
5 practice tests
Celkový přehled vysvětlení
cvičení ?
Opakujte kurz zdarma ?
Záruka vrácení peněz ?
Zeptejte se tutora ?
Neomezený přístup k webové platformě
odkudkoli
4 months
7 days

Česká republika


Test GMAT - web