Loading www.studenttests.cz
Please wait...

GMAT Výsledky

Výsledek vašeho GMAT testu sestává ze čtyř údajů: hodnocení analytického psaní, zpracování a vyhodnocování informací, hodnocení kvantitativních a verbálních dovedností. Obsahuje také všechny vaše výsledky v GMAT testech, které jste si udělali za posledních pět let, stejně jako váš kontakt a adresu, které jste uvedli při registraci na test. Totální skóre GMAT testu se pohybuje mezi 200 až 800 body, přičemž dvě třetiny uchazečů získávají skóre mezi 400 a 600.

Výsledky svého testu můžete vymazat, ovšem pouze do okamžiku, než se vám objeví na obrazovce. Poté co jsou vaše výsledky zobrazeny, není již možné něco měnit.

 

Jakým způsobem obdržím výsledky GMAT testu?

Neoficiální výsledky verbální a kvantitativní části testu, spolu s celkovými výslednými body a autorizačním kódem budou zobrazeny ihned po dokončení testu. Při objednávání GMAT testu budete dotázáni, zda chcete obdržet své oficiální výsledky online zprávou nebo poštou.

Online - pokud si vyberete obdržení výsledků online, dostanete obvykle e-mail do 20 dní s odkazem na vaši oficiální výslednou zprávu. Pro zobrazení vaší zprávy musíte zadat váš autorizační kód z neoficiálních výsledků. Poté si zprávu můžete stáhnout a vytisknout.

Poštou - pokud si vyberete obdržení výsledků poštou, bude vám výsledná zpráva odeslána asi po 20 dnech poštou, doba doručení se ale liší.

 

 

Jak pošlu své výsledky GMAT testu školám?

Před samotným začátkem testu si budete moci vybrat až z pěti GMAT programů na získání vaší oficiální výsledné zprávy. Programy, které si zvolíte, dostanou zprávu zhruba za 20 dní ode dne testu. Navíc si můžete objednat zaslání výsledků na školz poštou nebo faxem.

Kompletní seznam příjemců autorizovaných zpráv výsledků GMAT je dostupný na GMAT - seznam přejímajících škol.