GRE Registrace

Nezapomeňte, že je třeba se zaregistrovat předem za zkoušku GRE! K dispozici jsou čtyři způsoby, jak se zaregistrovat na GRE počítačové test, a dva způsoby, jak se zaregistrovat na GRE papírové test. Brzy GRE Registrace vám zaručí místo pro test GRE, který je pro vás nejvhodnější. Přečtěte si více o GRE registrace a zaregistrovat na dnešní zkoušku GRE !

GRE skóre

Váš GRE skóre se skládá z bodů ze tří částí: slovní argumentace části kvantitativní uvažování a analytické části písemné části. V srpnu 2011, ETS představil nový bodovací systém GRE verbální a kvantitativní uvažování sekcích. Najít všechny informace o GRE skóre a rozdíl mezi starými a novými GRE skóre zde!

GRE praxe

GRE praxe může být rozhodující pro výsledky testu GRE. Existuje řada praktických testů GRE a GRE knih k dispozici, stejně jako GRE slovník uvádí, GRE Cvičení Otázky, GRE seznamu slov a dalších oblíbených GRE přípravu materiálů. Začněte GRE praxe ihned mít jistotu, na zkušební den a získat vynikající výsledek v testu GRE!  

GRE

GRE ® revised General Test - Proč bych měl mít zkoušku GRE?


GRE skóre jsou používány přijetí kanceláře tisíce absolventů a obchodních škol po celém světě a každý rok o 675.000 potenciálních uchazečů ze 230 zemí a regionů se GRE revidovanou obecnou Test.

GRE je nabízena ve více než 160 zemích. Zkouška může být podávána ve dvou formátech: počítačové a papírové.

  1. Počítačový GRE test je podáván kvalifikovaným testovacích centrech po celém světě. Test trvá asi 3 hodiny a 45 minut, a můžete si ji po celý rok. V Číně pevniny, Taiwan, Korea a Hong Kong test je k dispozici 1 až 2 krát za měsíc.
  2. Papírový GRE testu je nabízeno v těch regionech, kde počítačového testování není k dispozici. Tento test je asi 3 hodiny a 30 minut. Je nabízen až 3 krát ročně v únoru, říjnu a listopadu.


V srpnu 2011 byl GRE ® Testovací nahrazuje GRE revidovanou obecnou test, který má více test-operátor příjemný design. Abychom jmenovali některé z velkých nových vlastností GRE revidovanou obecnou Test:

  • Nyní je možné měnit a upravovat odpovědi, stejně jako otázky přeskočit a vrátit se k nim později;
  • Větší důraz je kladen na schopnosti porozumět tomu, co jste si přečetli a jak uplatnit své schopnosti logického myšlení a méně spoléhat na slovní zásobu z kontextu;
  • Můžete použít více svůj vlastní styl a strategie pro test-brát.


GRE ® revidovanou obecnou Zkouška se skládá z následujících tří částí:

  • Slovní uvažování - hodnotí své logické myšlení a schopnost porozumět tomu, co jste si přečetli. V této sekci je třeba vyhodnotit písemný materiál a syntetizovat informace z něj získané, rozpoznat vztahy mezi pojmy a slova, stejně jako analyzovat vztahy mezi různými částmi vět.
  • Kvantitativní uvažování - hodnotí vaše schopnost řešit problémy a schopnost interpretovat a analyzovat kvantitativní informace. V této části musíte mít pochopení základních matematických pojmů, jako je algebra, geometrie, analýza dat a počítat.
  • Analytická Psaní - opatření své analytické psaní a kritického myšlení, především schopnost podpořit a vyjádřit složité myšlenky efektivně a přehledně.


GRE skóre jsou platné po dobu 5 let, což znamená, že i když jste ještě přemýšlet o tom, kde chcete studovat, můžete složit zkoušku již teď a využít své skóre později, pokud se rozhodnete použít pro absolventa nebo Business School. A tak učinit krok směrem k vaší budoucí vzdělání dnes a zaregistrovat na zkoušku GRE !

Click Here!