Potřebujete-li teorii, máme vše, co potřebujete k dosažení vysoké GMAT skóre
GMAT Prep

Komplexní on-line kurz GMAT

Komplexní GMAT přípravný kurz Masterstudies "vám pomůže dosáhnout vysoké GMAT skóre tím, že zvyšuje své znalosti klíčových teoretických konceptů. Přijímací zkoušky Graduate Management je podmínkou pro přijetí na mnoha špičkových MBA programů po celém světě. Komplexní pochopení teorie a témata testovaných zkoušky, stejně jako zkušeným znalosti o tom, co očekávat v testu GMAT, je nutné, abyste získali vysoké skóre na GMAT.

Osnova

On-line GMAT Kurz se skládá ze třinácti zasedání, jejichž cílem je naučit vás základy a na vysoké úrovni teorie, která je testována na zkoušku GMAT. Každá studie relace se skládá ze dvou video lekce - jeden verbální a jeden matematiky. Existují důkladné vysvětlení každého pojetí se vztahuje v lekcích. Masterstudies GMAT Prep zajistí, že budete studovat konkrétní matematické, gramatické a logické témata, která se vztahují na GMAT zkoušky.Přípravný kurz GMAT Masterstudies využívá znalostní vysoce efektivní přístup, který je určitě zvýší vaše výsledky v testech.
Masterstudies je osvědčený nástroj pro získání vysokého skóre

GMAT lekce

Celkem, přípravný kurz Masterstudies GMAT se skládá z 27 video lekce. Tyto lekce začínají na velmi základní úrovni a postupně zvyšovat v nesnázích, aby zahrnovala rovněž nejmodernější a nejnáročnější témata v testu. Každé pravidlo a vzorec je podrobně vysvětlena a příklady jsou uvedeny v kontextu skutečných GMAT otázek. Můžete sledovat video lekce v přípravný kurz GMAT Masterstudies tak často a tak často, jak budete chtít.

Lekce Přepisy

Masterstudies GMAT Prep lekce přepisy byly předfiltrovanými všechny hustých obsahu, teorie, vzorců a pravidel, která vás s příslušnými, příslušných klíčových materiálů. Pokud jste bojoval s zjišťuje, co studovat a zapamatovat si ve svých studijních průvodců GMAT, ať Masterstudies GMAT přípravný pracovat pro vás tím, že představuje důležité informace ve formátu snadno studie. Můžete použít svůj drahocenný čas učení, není vyhledávání. Jednoduše si stáhněte z lekce přepisy přímo z Studenttests GMAT Prep.

Knowledge Base

Ušetřete čas a vyhledávat specifické informace podle tématu, klíčového slova, nebo abecedy pomocí Masterstudies GMAT přípravný znalostní základny.

Záruka vrácení peněz

Masterstudies GMAT Prep je nástroj prokázáno, že zvýšení GMAT výsledky testů, bez ohledu na to, jaké jsou vaše počáteční úroveň zkušenosti.Vyzkoušejte nástroj dnes. Pokud to nefunguje, pro zvýšení své GMAT skóre testu, můžete využít naší zárukou vrácení peněz!

Practice Tests

Masterstudies GMAT přípravný kurz online vede hladce do rozhodující praxe jako každá lekce obsahuje test pre-class praxi, jejíž ověření praxe a testovací úkoly, které jsou stejně jako ty skutečné GMAT testových otázek. Můžete měřit svůj výkon a sledujte, jak vaše průměrné zvýšení skóre, jak se naučit, studium a praxi pomocí přípravný nástroj Masterstudies GMAT.
Šetřete svůj čas s
praktická platforma pro
GMAT skóre posílení
 GMAT ToolsRychlý náhled na Studenttests GMAT Prep
Metriály k opakování
GMAT zběhlostSledujte své slabé stránky a oblasti pro zlepšení
ŽebříčkyPokračujte v úsilí a uvidíte, co všechno získáte
Studium
Schůzky
Cvičení
Testy
Související
Materiály
Videa
Vytvořte si jakékoli množství testů šitých na míru právě Vám z databáze více než 5500 praktických problémů
Vyberte obtížnější cvičení
Navrhnout individuální parametry testů
Procvičování se simulátorem testů
Vyhledávání
Indexy
Pojmy
Sledujte svůj pokrok s podrobným rozborem Vašich silných a slabých míst
Odborná způsobilost dle konkrétního
předmětu
Výkon
podle časových období
CAT (Computer Aided Test) Úvod
Výkon dle úrovně obtížnosti
Nástroje
Osnova GMAT testu
Generátor testů
Zdroj znalostí
Analytika

Zvolte si svůj plán pro Studenttests GMAT Prep

Ušetřete. Sleva 100$. Pouze 2 týdny

Bezplatná zkušební verze
/ 7 dní zdarma
13 setkání s kompletními instrukcemi ?
4 sessions
9 upravených simulací GMAT
testu v plném rozsahu ?
5500+ praktických příkladů s
vysvětlením ?
Pokročilé analytické nástroje ?
Adaptivní výuka
Technika ?
Procvičování GMAT pro Vás na míru ?
5 practice tests
Celkový přehled vysvětlení
cvičení ?
Opakujte kurz zdarma ?
Záruka vrácení peněz ?
Zeptejte se tutora ?
Neomezený přístup k webové platformě
odkudkoli
4 months
7 days

Česká republika


Test GMAT - web