iBT

iBT is short for Internet Based Test. The TOEFL iBT test measures your skills to understand and use English at the level necessary for university studies and to perform academic tasks.

The TOEFL iBT is the most popular English test format in the world and is taken by almost one million persons every year! It is in fact not taken online but on a computer at the test center.

Find all info about the iBT test here!

TOEFL Score

Info about how the TOEFL Score is measured.
  • - What is the TOEFL score based upon?
  • - What is the difference between the iBT and PBT scores?
  • - How do I receive my TOEFL test score?
  • - What TOEFL score do I need to have to get accepted to the school I want?
Here you will find more info and explanation on how it all works!

TOEFL Preparation

Preparing for the TOEFL test properly will increase your chances of getting admitted to the school you are interested in! Here you will find all info about how to prepare for the TOEFL English test.

TOEFL preparation materials include free sample questions, practice tests, interactive skill-building programs and much more. We will also provide you with tips on how to prepare for the TOEFL test and what to study for!

PROČ by jste absolvovat zkoušku TOEFL?

TOEFL zkouška ohodnotí vaše schopnosti porozumět a používat angličtinu v akademickém prostředí. TOEFL je celosvětově uznáváná zkouška v současném vzdělávácím prostředí. Dobrý výsledek ze zkoušky TOEFL je vstupním požadavkem pro uchazeče, jejichž rodným jazykem není angličtina, na mnoha univerzitách a vysokých školách, které poskytují vzdělávání v angličtině. Absolvování testu TOEFL Vám umožní studovat na jakékoliv anglicky mluvící univerzitě po celém světě!

TOEFL test je nabízen ve dvou formách, což závisí na místě Vašeho testovacího centra. Internetová verze zkoušku TOEFL (TOEFL iBT) je nejoblíbenější variantou TOEFL zkoušky. Tento čtyř hodinový test zhodnotí vaše schopnosti číst, poslouchat, mluvit a psát v angličtině. V centrech, kde není možné vykonat TOEFL iBT test, je možné absolovovat papírovou verzi zkoušku TOEFL (TOEFL PBT). Papírová verze TOEFL PBT je tří hodinový test skládájící se také ze čtyř částí: psaní, strukturované a psané výrazy, porozumění čtenému textu a poslech. TOEFL zkouška můžete absolvovat kolikrát budete chtít. Výsledek zkoušku TOEFL je platný po dobu dvou let.

Příprava na test TOEFL je velice zásádní a promítne se do výsledku testu. Budete se cítit jistěji v den konání zkoušku, pokud se na test budete připravovat předem z velmi oblíbených TOEFL přípravných materiálů, které obsahují skutečné otázky z zkoušku TOEFL. Mnoho cvičných TOEFL testů a přípravných materiálů jsou dostupné online.

Nezapomeňte, že je nutné se na obě varianty zkouškuTOEFL iBT a TOEFL PBT zaregistrovat předem! Klikněte na odkazy níže, kde naleznete všechny informace o TOEFL testovacích centrech a termínech po celém světě. Zajistěte si místo na TOEFL zkoušce, které je pro vás nejvhodnější! Vykročte směrem vaší budoucnosti již dnes!


TOEFL Registration. Klikněte pro zobrazení zkušební data

Click Here!