TOEFL > iBT

iBT 2017


Angličtina není váš rodný jazyk a chtěli by jste studovat v zahraničí? Je velice pravděpodobné, že budete muset absolvovat zkoušku TOEFL, která je jedním ze vstupních poždavků pro mezinárodní studenty na mnoho univerzit a škol po celém světě. Zkoušku je možné absolvovat ve dvou formátech: 1) internetová verze (iBT) 2) papírová verze (PBT). Nejběžnější způsob TOEFL zkoušky je právě internetová verze (TOEFL iBT™).

Zkouška TOEFL iBT je nabízena ve více než 4500 testovacích centrech ve 165 zemí. Každý rok zkoušku absolvuje téměř milión uchazečů. TOEFL iBT test hodnotí vaše schopnosti porozumět a používat angličtinu na úrovni potřebné pro studium na univerzitě a pro vykonávání akademických úkolů. Zkouška hodnotí vaše schopnosti ve čtyřech oblastech: čtení, poslech, mluvení, psaní.

Ze zkoušky TOEFL iBT můžete získat až 120 bodů. Z každé části (čtení, poslech, mluvení, psaní) můžete získat od 0 – 30 bodů. Do dvou týdnů ode dne zkoušky budou výsledky testů umístěny na internet. Výsledky budou také zaslány poštou na vámi vybrané instituce vyššího vzdělávání. Výsledek zkoušky TOEFL iBT je platný po dobu dvou let. Zkoušku můžete absolvovat kolikrát si budete přát.

Pro dosažení maximální výsledku ze zkoušky TOEFL iBT je důležité se předem na test připravovat. Začněte se připravovat na TOEFL iBT již dnes! K dispozici je mnoho přípravných materiálů na TOEFL iBT online. Zde naleznete užitečné přípravné materiály na zkoušku TOEFL jako například The Official Guide to the New TOEFL test, TOEFL Practice Online, Writing in English a mnoho dalších!

Zkoušku TOEFL iBT není možné absolvovat online a je nutné se registrovat předem v TOEFL iBT testovacím centru. Najděte si nejbližší TOEFL iBT testovací centrum, najděte si termíny zkoušek a registrujte se na TOEFL zkoušku předem. Registrujte se již dnes a bude vám zaručené místo na vybraný termín v nejvhodnější testovacím centru pro vás!

Click Here!