Udělejte si online testy z angličtiny v Česká republika

Zlepšete svoji znalost angličtiny

Zaručené zlepšení!

Zlepšete svou angličtinu TEĎ

Máte v plánu testy z angličtiny v zemi Česká republika?

Začněte svou přípravu s testy z angličtiny! Tyto online testy z angličtiny zjistí úroveň Vaší současné angličtiny a navrhnou, co byste měli více procvičovat, přičemž Vám dají k dispozici nezbytné cvičební materiály.

Testy z angličtiny Vám taktéž dodají jistotu předtím, než se přihlásíte na takové certifikáty z angličtiny jako TOEFL nebo IELTS, protože jsme je připravovali a přizpůsobili úrovni těchto certifikátů. S námi získáte přípravu jak v anglické gramatice, tak ve čtení a porozumění delším anglickým textům.

Přihlášení a registrace na testy z angličtiny trvá jen několik minut. Poté, co se zaregistrujete, si můžete udělat testy z angličtiny, kdykoli budete chtít.

Odhalte své silné a slabé stránky v angličtině, projděte tréninkem a zvyšte své šance na lepší výsledky testu v zemi Česká republika!

Toto je ten nejlepší způsob, jakou můžete zlepšit svou angličtinu a získat lepší výsledky u certifikátu z angličtiny, které Vám otevřou dveře na univerzity a další akademické instituce v zemi Česká republika.

Výsledek testu

Výsledek vzorku z testu angličtiny

Angličtina testy

Why take the test?

This is the best preparation you can get to improve your English level and score better on the English tests that universities use as part of their admission requirements. Check your knowledge of English grammar and your level of understanding complex texts in English, improve your language skills and save money. Don't spend $200 on an English test until you have trained and improved your English skills here.

  • Improve your English dramatically and increase your university enrollment chances
  • Get a detailed report of your English skills

 

How It Works

Train before taking a test

The English Grammar Test will give you a real evaluation of your level of English grammar and train your weak areas before you take one of the certified tests, such as TOEFL or IELTS. The English Grammar Test has been specifically designed for the same level as the certified English tests mentioned above. You will improve your skills in both English grammar and reading complex texts in English. Try it today!

Benefits

Check your knowledge of English grammar and your level of understanding complex texts in English, improve your language skills and save money.

  • Grammar
  • Reading Complex Texts
  • Speaking
Testimonials
I took the English Grammar Test and really liked it. It's easy to use, has a cool time-bar showing whether you are ahead or behind the schedule as you answer the questions, and after completion you get a detailed summary of skills. It's almost like being given individual tutoring! I recommend taking this test if you want to improve your English and get quick results.

Linn Thome Student at Webster University, Holland

Vyzkoušejte si zdarma vzorek testu!

Zde je krátká ukázka jednotlivých částí testů.

  • Udělejte si ZDARMA vzorek testu z gramatiky!
  • Získáte vyhodnocení vzorku.
  • Dostanete potvrzení o vyzkoušení vzorku testu.

Získáte přístup k procvičování čtení & porozumění a ke studijním materiálům ke všem částem plné verze testu